Kilka informacji na temat Accordeon Menu CK

Suplement Accordeon Menu CK to dobry model oddającym to jak w niewielu nieskomplikowanych działaniach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Advanced Module Manager lub AutoTweet NG , czy właśnie Accordeon Menu CK) pozwalają na urządzenie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Taki sposób, przy zachowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę pewny sposób, oraz co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Accordeon Menu CK

Powracając do rozszerzenia Accordeon Menu CK. Jeżeli czujecie strach, że instalacja komponentu Was przerośnie - wyluzujcie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku Accordeon Menu CK, co do zasady sprowadza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie znajduje się w Joomla!, czyli instalacja Accordeon Menu CK w niczym nie jest różna od instalacji modułu Advanced Module Manager, AutoTweet NGitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Accordeon Menu CK komponent zostanie samoistnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli jesteście głodni wiedzy o Accordeon Menu CK, polecamy zapoznać się z stroną internetową dewelopera powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie Accordeon Menu CK + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Accordeon Menu CK%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować dodatek Accordeon Menu CK ...

Istnieje prawdopodobieństwo, że plugin Accordeon Menu CK okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie wprost – chcesz szybko unicestwić go ze swojej pięknej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Accordeon Menu CK. Jak to zrobić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Advanced Module Manager AutoTweet NG lub RAXO All-mode PRO czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Jak ściągnąć Accordeon Menu CK

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Accordeon Menu CK) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie community Joomli bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe sugestie na temat Accordeon Menu CK będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.