Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się CMS Joomla! lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to zapewne wiesz,iż realną zaletą tych programów nie jest CMS samoistnie, lecz dodatkowo dedykowane dla nich dodatki. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to bazowe, i najbardziej złożone składowe CMS Joomla!. Ilość opisywanych dodatków przeznaczonych z myślą dla tego Systemu Zarządzania możemy liczyć w co najmniej tysiącach. Warto mieć na uwadze, iż społeczność owego CMS nieustannie poszerza się i pisze nowe ipionierskie rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! jest Breezing Forms Pro, Include Component iSolidres Również Wśród tych rozszerzeń odnajdziemy komponent - Abivia SuperTable.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Profesjonalny CMS

Garść informacji poruszających temat Abivia SuperTable

Suplement Abivia SuperTable jest interesującym modelem oddającym to jak w paru nieskomplikowanych działaniach dostać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Breezing Forms Pro lub Include Component , czy właśnie Abivia SuperTable) zezwalają na urządzenie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod CMS Joomla!. Taki sposóbgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co istotne - nie jest potrzebna wiedza związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent Abivia SuperTable w Joomla?

Powracając do Abivia SuperTable . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Abivia SuperTable sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Abivia SuperTable komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Abivia SuperTable proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Abivia SuperTable” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć Abivia SuperTable

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Abivia SuperTable) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomli bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie wtyczki Abivia SuperTable

Być może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla Joomla! - Abivia SuperTable jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą kwestią jest troska o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację Abivia SuperTable będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odszukamy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Abivia SuperTable,Breezing Forms Pro, Include Component rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.