Komponenty a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która interesuje się CMS Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to świetnie wiesz,że realną cechą charakterystyczną takich systemów nie jest CMS per se, a specjalnie wykreowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to elementarny, ale nader złożony składnik do Joomli. Grono pluginów stworzonych z myślą dla tego CMS mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy wiedzieć, że wspólnota tego CMS systematycznie się powiększa i pisze nowe ipionierskie rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla Joomla to Joom Donation, Payment Form bądźMy Maps location Także Pośrodku tych programów jesteśmy w stanie wyszukać komponent - 6gallery.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Wysokiej jakości CMS

Parę stwierdzeń na temat 6gallery

Dodatek 6gallery jest ciekawym wzorem obrazującym to jak w kilku nieskomplikowanych działaniach dostać sposobność zwiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Joom Donation lub Payment Form , czy właśnie 6gallery) zezwalają na urządzenie naszej strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod Joomli. Taki sposób, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu dość wygodny sposób, a co kluczowe - bez znajomości zasad programowania.

Jak zainstalować komponent 6gallery w Joomla?

Powracając do 6gallery . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy 6gallery sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z 6gallery komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu 6gallery proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „6gallery” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć 6gallery

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie 6gallery jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku 6gallery) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomla! bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe podpowiedzi na temat 6gallery będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania komponentu 6gallery

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji 6gallery. W tym miejscu nadrzędną sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji 6gallery będzie zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek 6gallery,Joom Donation, Payment Form receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.