Paręnaście słów nawiązujących do 2J Photo Gallery

Dodatek 2J Photo Gallery to idealny przykład na to jak w niewielu aktach jesteśmy w stanie powiększyć grono oferowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Google Maps by Reumer lub DJ-Classifieds bądź właśnie 2J Photo Gallery) pozwalają na urządzenie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomla. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności rodzimego portalu dość wygodny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zaimplementować 2J Photo Gallery do CMS Joomla?

Wracając do rozszerzenia 2J Photo Gallery. Jeżeli czujecie strach, że instalacja pluginu może Was przeróść - uspokajamy, bez niepokoju:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji 2J Photo Gallery, odnosi się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który domyślnie znajduje się w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja 2J Photo Gallery jest takie samo jak instalacja pluginu Google Maps by Reumer, DJ-Classifiedsitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" 2J Photo Gallery rozszerzenie zostanie z automatu osadzony w panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście zainteresowani na temat 2J Photo Gallery, polecamy "zagłębić" się w home page twórcy opisywanego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę 2J Photo Gallery + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=2J Photo Gallery + Joomla

A jak odinstalować dodatek 2J Photo Gallery w CMS Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że moduł 2J Photo Gallery nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie pozbyć się go z własnej, cudownej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS 2J Photo Gallery. Jak to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Google Maps by Reumer DJ-Classifieds lub jDownloads czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony pobrać 2J Photo Gallery

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku 2J Photo Gallery) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.